وقتی کسی نیست - فرشته خالقی

وقتی کسی نیست

«وقتی کسی نیست» عنوان نمایشگاهی ست از آثار نقاشی فرشته خالقی که این روزها در گالری نگر در جریان است. فرشته خالقی متولد ۱۳۶۹ در تهران است و پیش از این در شش نمایشگاه گروهی حضور داشته است. خالقی در بیانیه این نمایشگاه می‌نویسد:

باید به مواقعی که نیستیم فکر کنیم، ذهن کنجکاو خود را به عدم حضور خود در مکان‌هایی که شاید اندکی قبلی زمانی را در آن گذرانده‌ایم معطوف کنیم. به نبودن و بودن فکر می کنم. به زمانی که کسی نیست و تنها اجسامی جا مانده‌اند که زمانی را در میان آنها به شادی، اندوه، حسرت، دلتنگی و هرگونه حسی انسانی دیگری سپری کرده‌ایم. وقتی کسی نیست مجموعه نقاشی‌هایی ست با نگاه طراحانه که به سکون، سکوت و خلوت، نبودنِ انسان اشاره دارد.

«وقتی کسی نیست» از روز جمعه هشتم مرداد در گالری نگر افتتاح گردیده و نمایش آثار تا روز چهارشنبه، سیزدهم مرداد ماه ادامه خواهد یافت. برخی از آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه وقتی کسی نیست:

 › دیدن آثار بیشتری از فرشته خالقی در وبسایت Iranian Artworks

[like-button name=”وقتی کسی نیست”]

گالری نگر

گالری نگر | به نشانی تهران، خیابان قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی شرقی، کوچه دلارام، پلاک 33، زنگ سوم | شماره تماس: 22399588-021، 22677459-021 | ساعات بازدید: 16 الی 20 | * گالری نگر روزهای شنبه تعطیل است ›› اطلاعات بیشتر