آوازخوان برنامه گالری اعتماد

آوازخوان

« آوازخوان » عنوان نمایشگاهی ست از آثار طراحیِ لاله معمار اردستانی که این روزها در گالری اعتماد (2) در جریان است. لاله معمار متولد 1351 در تهران و فارغ التحصیل طراحی فیگوراتیو از دانشگاه نرتامبریا انگلستان است. وی تا پیش از این هفت نمایشگاه انفرادی در شهرهای تهران، پاریس و دبی برپا کرده که آخرینِ آنها نمایشگاه رصدخانه (1392) در گالری اعتماد است. لاله معمار اردستانی در بیانیه نمایشگاه آوازخوان می‌نویسد:

دم و بازدم / و دوباره دم و بازدم / راوی شروع به روایت قصه‌ای می‌کند / قصه سفیدی کاغذ و سیاهی قلم / قصه عشق و خیال / قصه آوازخوان و آواز … می‌خواند و می‌خواند / گاهی هم برعکس می‌خواند / گاهی روی خط و گاهی خارج از خط / تا به نقطه‌ای وصل شود و گم نشود / و در این لحظه، تنها آوای درون واسطه‌ی این خلقت است.

آواز خوان از تاریخ هشتم آبان در گالری اعتماد (2) گشایش یافته و تا تاریخ 19 ابان نیز در این گالری ادامه دارد. برخی از طراحی‌های به نمایش درآمده در آوازخوان:

گالری اعتماد

گالری اعتماد | به نشانی تهران، هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی، پلاک ۲۵ | شماره تماس: ۸۸۸۲۱۲۷۱-۰۲۱ | ساعات بازدید: روزهای افتتاحیه ۱۵ الی ۲۰ – سایر روزها ۱۲ الی ۲۰ | روزهای تعطیل: دوشنبه ›› اطلاعات بیشتر