طعم زندگی

گالری ایوان از روز جمعه، بیست‌وهشتم دی ماه میزبان نمایشگاهی از آثار نقاشی و حجم گروهی از هنرمندان خواهد بود. طعم زندگی عنوان نمایشگاهی ست که گردآوری آن را رامین شیردل بر عهده داشته و عواید حاصل از فروش آثار از جانب گالری ایوان و هنرمندان به بیماران تحت مداوای سرطان پستان اهدا می‌شود. مریم اشکانیان، شاهپری بهزادی، ساناز دزفولیان، فرناز ربیعی جاه، الناز رحیم پور، رامین شیردل، علی شیردل، کژال فخری، راهیل قوامی، حسنی کارنما، محمد مردی، حامده مشیتی، ندا معین افشاری، سمانه معیری، سمیرا نوع پرست و آتوسا وحدانی هنرمندانی هستند که آثارشان تا پنجم بهمن ماه در گالری ایوان به نمایش در می‌آید.

در لحظه ‌ای سراغ تو می‌آید که فکر کردن به معمول را رها کرده‌ایی، آن را حس می‌کنی شبیه یک بوی خوش، یک ملودی با صدای بلند در سکوت، یا دری که به جای دیگری باز می‌شود، مهم نیست که چقدر طول می کشد یا چقدر عاقلانه ادامه می‌یابد، بی زمان است و چیزی نیست جز اثری از دیوانگی.
در هستی همه چیز به هم پیوسته است پس مهم نیست که چقدر دوری، دیوانگی فاصله‌ها را می‌شکند و با نور و زیبایی پر می کند، من این دیوانگی نادیدنی را با آب و آتش ، باد، با نخ و رنگ و نور شکل می‌دهم و آن را به جادویی دیدنی تبدیل می‌کنم که تو رنج واقعیت زندگی را فراموش کنی و به یادت می‌آورم که چقدر زیبایی…من به زندگی، عشق، رویا و جادو باور دارم و می‌دانم در آخر این دیوانگیِ من طعمِ زندگی را می‌سازد.

گالری ایوان

گالری ایوان | به نشانی تهران، الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، خیابان لسانی، نبش بن‌بست حمید، شماره 1 | شماره تماس: 22607126-021 و 22612142-021 | ساعات بازدید: 16 الی 20 | * گالری ایوان روزهای شنبه تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر