نمایشگاه گروهی عکس تهران

نمایشگاه گروهی عکس تهران (روایت اول)

در مهر ماه 1396 گالری شَلمان در راستای حمایت از هنرمندان جوان و به منظور شناسایی استعدادهای جوان عکاسی، کشف نگاه های نو و خلاقانه در این حوزه و فراهم ساختن بستری برای ورود به دنیای حرفه ای و تعامل با سایر هنرمندان هم رشته؛ نخستین فراخوان نمایشگاه عکس “تهران” را به کوشش دکتر پژمان دادخواه و علی مزارعی منتشر کرد.

از میان آثار ارسال شده 58 اثر از 43 عکاس توسط هیات داوران برگزیده شدند که در قالب دو نمایشگاه در نگارخانه شَلمان برگزار می شود. نمایشگاه پذیرفته شدگان فراخوان عکس تهران قرار بود تنها در 24-29 آذر به مناسبت هفتمین سالگرد گشایش نگارخانه شَلمان برگزار شود که بدلیل تعدد آثار ارسالی و بنابه نظر هیات داوران نمایشگاه، عکسهای تهران در دو نوبت و دو روایت برگزار می گردد. در این نمایشگاه آثار منتخبین اول این فراخوان به نمایش گذاشته شده است.

علی امیدوار، محمد ابراهیمی، مهدی اسماعیلی، علیرضا اکبری، کیانا اکبری، فرید آجرلو، پیام آزادی، فریدون بابااحمدی، شیرین بهرام آبادی، بهدخت بهروزی، تانیا پورآباده، فاطمه حسین آقایی، علیرضا رجایی شوشتری، تهمینه رحمانی، هاتف رحیمی، علی رضایی، مونا سوقانی، مریم سیاری، سمیه طالبی، شانای ظهرابی، لیلا غفاری، بنیامین قلی خانی، مریم قنبری، نگار لطیفیان، مهراد مسلمیان، طاهر محمودآبادی و کوشا موسوی هنرمندانی هستند که آثارشان از 24 آذر الی 29 آذر در این نمایشگاه به نمایش در می‌آید.

گالری شلمان

گالری شلمان | به نشانی تهران، میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبار غربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک 27، واحد 1 | شماره تماس: 22221944-021 ، 22271693-021 | ساعات بازدید: 16 الی 20 ›› اطلاعات بیشتر