برنامه گالری محسن

ت

گالری محسن این روزها میزبان نمایشگاهی ست از نقاشی‌های امیرارسلان شریفی با عنوان «ت». شریفی متولد 1360 در نیشابور است و نقاشی را به‌صورت تجربی آموخته است. مجموعه «ت» نقاشی‌هایی ست از فضاهای عمومی تهران. فضاهایی نظیر میدان ولیعصر، خیابان کریمخان، خیابان منوچهری،،، امیرارسلان شریفی در این‌باره می‌نویسد:

این مجموعه واکنشی است به ساختار  درون یک شهر، شهری که نه زادگاهم است و نه محل زندگی‌ام. به عنوان مهمانی از آن دیدن و به عنوان رهگذری از آن عبور می‌کنم. گویی در مقام بیننده‌ای از بیرون به درونش نگریسته‌ام و درست  در لحظاتی که همه چیزش آشفتگی را در سایه‌ی مدام، تکراری و عبث در هیبت ابرشهری به وسعت یک حرف «ت» تجربه می‌کند،  بدون هیچ اصراری در استفاده از نمادهای شعارگونه، آن را به تصویر کشیده‌ام.

› از بیانیه نمایشگاه

«ت» از روز جمعه، 30 بهمن در گالری محسن گشایش یافته و تا تاریخ 12 اسفند ماه نیز ادامه دارد. آرت گالریز شما را به دیدن برخی از آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه «ت» دعوت می‌نماید (منبع تصاویر › وب‌سایت گالری محسن):

گالری محسن

گالری محسن | به نشانی تهران، خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینای شرقی، پلاک ۴۲ | شماره تماس: ۲۲۲۵۵۳۵۴-۰۲۱ | ساعات بازدید: ۱۶ الی ۲۱ | روزهای تعطیل: پنجشنبه ›› اطلاعات بیشتر