راهنمای گام به گام شرکت در فراخوان آبستره ۲۰۲۴

)فراخوان موسسه هنری مِنها در تاریخ ۶ فوریه (۱۷ بهمن) با عنوان «آبستره ۲۰۲۴» منتشر گردید. در ادامه راهنمای گام به گام (به همراه تصویر فرآیند شرکت در فراخوان آورده شده است. متن اصلی فراخوان و ترجمه فراخوان را می‌توانید از لینک‌های زیر مشاهده نمایید:
متن اصلی فراخوان — | — ترجمه متن فراخوان

۱– در گام نخست، از طریق لینک آمده در زیر به درگاه پرداخت آنلاین وبسایت آرت‌گالریز بروید و کد شرکت در فراخوان را به ارزش ۹۹ هزار تومان خریداری نمایید:
–> خرید کد شرکت در فراخوان

۲– در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، پس از بازگشت از صفحه بانک به سایت آرت‌گالریز یک کد برای شما نمایش داده می‌شود. این کد را در جایی یادداشت نمایید یا از آن عکس بگیرید.

۳– با کلیک بر روی لینک زیر به وبسایت فراخوان بروید:
> وبسایت فراخوان

۴– بر روی دکمه «Apply Now» در انتهای صفحه کلیک کنید

۵– حالا گزینه اول را انتخاب کنید و بر روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید

۶– در صفحه جدید کد شرکت در فراخوان را که پیشتر خریداری کردید در قسمت مربوطه وارد نمایید و بر روی دکمه «submit» کلیک کنید:

۷– در صفحه جدید ابتدا جنسیت خود را انتخاب کرده و سپس نام و نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی بنویسید سپس بر روی دکمه سبز رنگ (Next) کلیک کنید:

۸– در این قسمت به ترتیب ابتدا ایمیل خود را وارد نمایید، یکبار دیگر ایمیل خود را تکرار نمایید و سپس شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و بر روی دکمه (Next) بزنید.

۹– در این قسمت آدرس ایمیل و شماره همراهی که وارد کرده‌اید برای شما نمایش داده می‌شود. آن‌ها را مرور کنید و در صورت صحت بر روی دکمه «Next» بزنید و به مرحله بعدی بروید:

۱۰– در این مرحله به ترتیب کشور، استان، شهر، سال تولد به میلادی و آیدی اینستاگرام خود را وارد نمایید و بر روی دکمه «Next» کلیک کنید:

۱۱– در این مرحله می‌توانید آثار خود را ثبت کنید. ابتدا فایل تصویر اثر انتخاب کنید، سپس متریال‌های بکار رفته در اثر را در قسمت مربوطه وارد نمایید. ابعاد آن را مشخص کنید. سال خلق اثر را به میلادی وارد کنید و مشخص کنید که آیا این اثر برای فروش موجود هست یا نه. هر هنرمند می‌تواند تا ۳ اثر را برای داوری در فراخوان ثبت نماید. برای ثبت یک اثر دیگر بر روی دکمه «Add Another Work» کلیک نمایید. به همین ترتیب برای اثر دوم و سوم نیز اطلاعات را تکمیل نمایید و در پایان بر روی دکمه «Next» کلیک نمایید.

۱۲– در این قسمت خلاصه‌ای از تمام اطلاعاتی که وارد کرده‌اید برای شما نمایش داده می‌شود. آن‌ها را یکبار دیگر مرور کرده و در صورت نیاز اصلاح نمایید. در پایان و در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح بود بر روی دکمه «Final Submit» کلیک نمایید تا ثبت نام نهایی انجام گیرد.

۱۳– در پایان پیغام مبنی موفقیت آمیز بودن ثبت نام شما برای شما نمایش داده خواهد. مشاهده این پیام به منزله آن است که ثبت نام شما به درستی انجام شده است:


سوالات متدوال

آیا برای هر اثر می‌باید ۹۹ هزار تومان پرداخت شود؟
خیر، هر هنرمند با خرید کد شرکت در فراخوان می‌تواند تا سه اثر را برای داوری در فراخوان ثبت نماید.

پس از داوری و در صورت پذیرفته شدن اثر، آیا باز هم مبلغی گرفته خواهد شد؟
خیر

آیا ثبت آثار در فراخوان به منزله شرکت در نمایشگاه است؟
خیر، پس از اتمام مهلت فراخوان، تمامی آثار داوری گردیده و نمایشگاه از آثار منتخب خواهد بود نه همه آثار

محدودیتی در ابعاد آثار برای ثبت در فراخوان وجود دارد؟
خیر.

آیا آثار که بصورت دیجیتالی خلق شده‌اند قابل شرکت در فراخوان هستند؟
خیر

×

عبارت مورد نظر خود را در کادر زیر وارد کرده و سپس بر روی دکمه جست‌وجو کلیک کنید:

×