اثر جواد علیمحمدی اردکانی

زندگی

گالری فرمانفرما از ۲۹ شهریور ماه لغایت ۱۲ مهر ماه سال ۱۳۹۸ نمایشگاهِ انفرادی نقاشی های جواد علیمحمدی اردکانی را در گالری شماره یک خود برگزار می کند. این هنرمند نقاش که دانش آموخته ی دکترای پژوهش هنر می باشد اکنون استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه علم و فرهنگ و هم چنین عضو شورای ثبت آثار منقول سازمان میراث فرهنگی است که این روزها از مجموعه ی جدید خود در گالری فرمانفرما رونمایی می کند.

“زندگی” عنوان این مجموعه از آثار جواد علیمحمدی اردکانی ست. مجموعه “زندگی” کوششی است برای افشا نمودن طبیعت، نه از راه شفاف سازی بازنمایانه طبیعت، بلکه از مسیر در افتادن با همان پیچیدگی رازهایی که چون مه پیش روی درختان گسترش می یابد و تلاش ما را برای کشف درختان از ورای این غبار ابهام‌آمیزی که میان ما و درختان حائل شده به یک مکاشفه تبدیل می کند.جایی که نگاه ما با طبیعت غریب درختانی رو به رو میشود که با پیچشی قهر امیز بیانی از فنا ناپذیری عصیانگرانه را نمادین می‌کنند.

گالری فرمانفرما

گالری فرمانفرما | به نشانی تهران، کریمخان زند، خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، نبش شجری | شماره تماس: ۸۸۳۱۶۹۷۷-۰۲۱ | ساعات بازدید: روزهای افتتاحیه ۱۶ الی ۲۰ – سایر روزها ۱۲ الی ۲۰ | روزهای تعطیل: دوشنبه ›› اطلاعات بیشتر