اثر جاسم غضبانپور

خرمشهر+30

گالری فرمانفرما، از 27 اردیبهشت ماه لغایت 10 خرداد ماه سال 1398، برگزار کننده نمایشگاه گروهی عکس و چیدمان با عنوان «خرمشهر+30»، به کیوریتوری فریدون فربود است. این نمایشگاه روایت دیگری است از خرمشهر، آزادسازی خرمشهر، ساکنان آن دیار و آنچه این شهر از قبل از پیروزی انقلاب تا کنون پشت سر گذاشته است و  در آن بیش از30 اثر از 13 هنرمند به نمایش در خواهد آمد. این نمایشگاه، به بهانه همزمانی با روز آزادسازی “خرمشهر”، روایت خود را از شهری که اکنون با گذشت بیش از 30 سال پس از پایان جنگ، هنوز زیر بار ویرانی‌ها قد راست نکرده است، به تصویر می کشد.

هنرمندان این نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: پیمان ابدالی، سعیده افروخته، آرمین امیریان، بهروز بادروج، رودابه باقری نژاد، ساسان توکلی فارسانی، محسن راستانی، امید شلمانی، احسان ضیایی، جاسم غضبانپور، محمد فرنود، بهرام محمدی فرد و مهدی مقیم نژاد. گالری فرمانفرما افتخار دارد به مدت دو هفته، میزبان شهری باشد که شاید خیلی از ما تنها نامش را، به خاطر آنکه پیش از هر چیز ما را به یاد ایستادگی و شجاعت مردمانی می‌اندازد که طی سال‌های جنگ در مقابل دشمن ایستادند و از وطن دفاع کردند، شنیده ایم و شاید هم به خاطر جمله معروف «خرمشهر را خدا آزاد کرد» یا تیتر «خرمشهر آزاد شد» روزنامه ها آن را به یاد داریم و می شناسیم. 

گالری فرمانفرما

گالری فرمانفرما | به نشانی تهران، کریمخان زند، خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، نبش شجری | شماره تماس: ۸۸۳۱۶۹۷۷-۰۲۱ | ساعات بازدید: روزهای افتتاحیه ۱۶ الی ۲۰ – سایر روزها ۱۲ الی ۲۰ | روزهای تعطیل: دوشنبه ›› اطلاعات بیشتر