خود خود - گالری 26

خودِ خود

«خودِ خود» عنوان نمایشگاهی ست از مجسمه‌های گروهی از هنرمندان به انتخاب محمدحسین عماد که این روزها در گالری 26 در جریان است. بیژن اسدی، کامیار ایزدی، نازلی پورشیرمحمد، مریم طاهریانفر، مریم عماد، شهریار قرایی، محمد کاظم‌زاده، طرلان لطفی‌زاده، هاله متولی، شیدا نوری وزیری و سمانه وهابی هنرمندانی هستند که آثارشان در نمایشگاه خودِ خود به نمایش در آمده است.

به انتخاب محمد حسین عماد پروسه شکل گیری ایده تا تبدیل شدن به اثری تجسمی فرایندی ست که همواره به مواجهه خاص هنرمند و خوانش او می‌انجامد. روند مشترک در خلق این آثار، آنان را در این مجموعه جای داده است؛ توجه به ذات ماده و پروسه ای که در آن هندسه آثار با تاثیر گرفتن از تجربه زیسته در ناخودآگاه شکل گرفته و در تبدیل شدن کانسپت به امر خارجی دایماً تغییر می‌نماید و همچنین انتخاب شیوه استقرار آثار و مواجهه آن با فضا، بیانی جدید را برای حتی خود مولف به همراه دارد. پروسه این آثار، دوباره بازگشت است، بازگشتی از خود به خود.

نمایشگاه مجسمه‌سازی «خود خود» از روز جمعه، بیست‌وچهارم اردیبهشت در گالری 26 گشایش یافته و تا تاریخ پنجم خرداد ماه نیز ادامه خواهد یافت. برخی از آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه:

گالری ۲۶

گالری 26 | به نشانیِ خیابان فرمانیه (لواسانی) شرقی، خیابان سلمانپور ظهیر، پلاک 26، واحد 3 | شماره تماس: 22287547-021 | ساعات بازدید: 16 الی 20 * بجز پنج‌شنبه‌ها ›› اطلاعات بیشتر