حد فاصل برنامه گالری اعتماد

حد فاصل

« حد فاصل » عنوان نمایشگاهی ست از آثار نقاشیِ پویا رضی که از روز جمعه هشتم آبان ماه در گالری اعتماد(1) گشایش یافته است. پویا رضی متولد 1363 در تهران و فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر تهران است. وی پیش از این نیز مجموعه‌ی دیگری را با عنوان پشت صحنه (1391) در گالری اعتماد به نمایش گذاشته است. پویا رضی در بیانیه نمایشگاه می‌نویسد:

در زندگی لحظاتی هست که هرگز فراموش نمی‌کنیم؛ ثانیه‌هایی که تبدیل به تصاویری ماندگار در جان و ذهن ما می‌شوند. تصاویری که برای ماندگار شدن ابتدا باید تصاحب شان کرد…

نریمان دهقان منتقد هنری پیرامون نمایشگاه حد فاصل نوشته است:

رضي آگاهانه به مخاطب اجازه‌ی ارتباط با سوژه‌هاي نقاشي‌اش را نمي‌دهد. اين را با توجه به فيلتر غبار آلودي كه روي سوژه ها و سايه اي كه روي چشم آنها قرار داده، مي‌توان فهميد. در يك تابلو (مرد با اردك) اين تفكر با توان بيشتري ارائه شده است. اين عمد آگاهانه نشان از يك برخورد انساني دارد تا در برخورد با افراد نسبت به ويژگي‌های روحي و شخصيتي آنها قضاوتي صورت نگيرد. هنرمند بيشتر سوژه ها رو به پهلو ترسيم كرده است تا قضاوت را سخت تر و لذت كشف و شهود را در مخاطبش بيشتر كند. كاناپه، دسته‌گل و كتابخانه نيز اين فضاي خنثي را انعكاس مي‌دهد. فضايي كه بايد در تجربه‌ی زيسته بازتعريف شود.

حد فاصل تا تاریخ نوزدهم آبان در گالری اعتماد (1) ادامه دارد. آرت گالریز شما را به دیدن برخی آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه حد فاصل دعوت می‌کند:

گالری اعتماد

گالری اعتماد | به نشانی تهران، هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی، پلاک ۲۵ | شماره تماس: ۸۸۸۲۱۲۷۱-۰۲۱ | ساعات بازدید: روزهای افتتاحیه ۱۵ الی ۲۰ – سایر روزها ۱۲ الی ۲۰ | روزهای تعطیل: دوشنبه ›› اطلاعات بیشتر