برنامه گالری سیحون یک - نقش های بی نهایت

نقش‌های بی‌نهایت

نمایشگاه نقاشی‌های کلودیا بلاسی با عنوان «نقش‌های بی‌نهایت» این روزها در گالری سیحون (1) برپا شده است. بلاسی هنرمند اهل آلمان و ساکن مونیخ است که تا کنون نمایشگاه‌های متعددی را در کشورهای مختلف برگزار کرده است. باربارا آست-وگموند مورخ هنر درباره آثار کلودیا بلاسی می‌نویسد:

زمانی که رنگ‌های طبیعت و اشکال پولاک، از طریق پندارهای درونی پالایش می‌گشتند، کلودیا بلاسی انتزاع‌هایی خیره کننده و منظوم-سورئالی را می‌آفریند. آنانی که به دنبال آثاری هنری بارنگ‌هایی تصادفی و در عین حال فکورانه می‌باشند، نمی‌توانند مجموعه اخیر آثار کلودیا بلاسی، که بطور خاص برای نمایشگاهی در تهران خلق گشته‌اند را نادیده انگارند.

› از کاتالوگ نمایشگاه

کلودیا بلاسی پیرامون آثار خود می‌گوید:

نقش‌های پنهان من، پیچ‌وخم‌ها، بلندی‌ها و اعماق، سکون و لحظات طوفانی زندگی را به نمایش می‌گذارند. آنان همانند یادداشت‌های روزانه هستند. یک آینه از روح من.

› از کاتالوگ نمایشگاه

نقش‌های بی‌نهایت از روز جمعه نهم بهمن در گالری سیحون (1) گشایش یافته و تا تاریخ 21 بهمن نیز ادامه خواهد داشت. برخی از آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه:

گالری سیحون

گالری سیحون (1) | به نشانیِ تهران، خيابان وزراء، كوچه‌ی چهارم، شماره‌ی 11 | شماره تماس: 88711305 | ساعات بازدید: 16 الی 20 | * گالری سیحون (1) روزهای دوشنبه تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر