هویت - گالری جرجانی

هویت

گالری جرجانی این روزها میزبان نمایشگاهی ست با عنوان «هویت»؛ نمایشی از آثار گروهی از هنرمندان که به کوشش لاله فیروزی گردآوری شده است. ایلیا تهمتنی، مهدی دندی، مهدی شیری، میلاد مختاری، مهسا مرسی، مریم عیوضی و هانیه صدری هنرمندانی هستند که آثارشان در نمایشگاه هویت به نمایش درآمده است. لاله فیروزی در بیانیه‌ی این نمایشگاه می‌نویسد:

در این مجموعه تلاش بر این است تا «هویت» از دیدگاه هنرمندان شرکت کننده به چالش کشیده شود که دیگر صرفاً حکایتی از هویت شخصی و فردی نخواهد داشت بلکه بیشتر به جنبه‌های بیرونی آن می‌پردازد ، بیان چگونگی این تاثیرات هویتی گاه بازگو کننده فرسنگ‌ها فاصله بین هویت شخصی، هویت جنسی، هویت فرهنگی، دینی، مذهبی و سیاسی فرد با افراد جامعه خواهد بود.

«هویت» از روز جمعه، بیست‌وپنجم تیر در گالری جرجانی گشایش یافته و تا تاریخ یازدهم مرداد نیز ادامه خواهد یافت. برخی از آثار به نمایش درآمده:

گالری جرجانی

گالری جرجانی | به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، خیابان خیام، پلاک 4 | شماره تماس: 22668740-021 | ساعات بازدید: 16:30 الی 20:30 | * گالری جرجانی روزهای شنبه تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر