کارگاه شکار - پروژه های آران

کارگاه شکار

گالری پروژه‌های آران این روزها میزبان نمایشگاهی ست با عنوان «کارگاه شکار»؛ مجموعه‌ای از نقاشی‌های هادی علیجانی که از روز جمعه، سوم اردیبهشت در پروژه‌های آران گشایش یافته است.

[foogallery id=”1023″]

بهرنگ صمدزادگان درباره نمایشگاه کارگاه شکار می‌نویسد:

علیجانی در مجموعه اخیرش چالشی توامان هم از لحاظ ذهنی و هم فیزیکی را در جهانی از فانتزی‌های روایی و تصویری به نمایش می‌.گذارد. طراحی گیاهان، آدم‌ها و حیوانات در نقاشی‌های او نشانگر مطالعه و کوشش او برای التقاط شکل‌های کوبیستی با فرم‌های اخذ شده از نقاشی ایرانی است. حال آنکه نقش‌مایه‌های ریز و متراکم و بافت قطور و فرسایشی آثار گواهی دهنده‌ی چالش هنرمند با همین فرم‌ها و آرایه‌ها، و آگاهی از لزوم از آن خودسازیِ این ارزش‌های تاریخی بطور کاملا محسوس و فیزیکی ست. به همین سبب با بهره گیری آگاهانه از جزییات تصویری و روایی، آثار او تبدیل به جهانی منحصر بفرد از خیال و زیبایی شده‌اند که در کنار داستان‌سرایی، نمایش دهنده‌ی چالشی مهم‌تر، چالش هنرمند برای خلق زبان و همچنین بازنمایی رای او در باب زیبایی هست.

نمایش آثار «کارگاه شکار» تا روز جمعه، بیست‌وچهارم اردیبهشت ماه در پروژه‌های آران ادامه خواهد یافت. آرت گالریز شما را به تماشای برخی از آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه دعوت می‌کند:

[foogallery id=”1024″]

پروژه‌های آران

پروژه‌های آران | به نشانی خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک 5 | شماره تماس: 66707975-021 | ساعات بازدید: 13 الی 19 | * پروژه‌های آران شنبه‌ها تعطیل است ›› اطلاعات بیشتر