کامبیز درم بخش - داستان های بی پایان

داستان‌های بی‌پایان

داستان های بی پایان عنوان نمایشگاهی ست از آثار کامبیز درم بخش که این روزها در گالری سیحون 1 برگزار می‌شود. داستان های بی پایان مجموعه‌ای مشتمل بر 41 اثر در ابعاد A1 و تکنیک مرکب بر روی کاغذ است. این دومین نمایشگاه درم بخش در گالری سیحون در سال جاری ست. «خسته نباشید» عنوان نمایشگاه پیشین او ست که در فروردین ماه سال 95 در گالری سیحون و به نفع خیریه دهش پور برگزار شد.

کامبیز درم‌بخش متولد 1321 در شیراز، کارتونیست سرشناس ایرانی ست که تا کنون بیش از 50 نمایشگاه انفرادی را در داخل و خارج از ایران برگزار کرده است. آثار او تا کنون به موزه‌های معتبری همچون آوینیون پاریس و موزه کاریکاتور بازل راه یافته و نگهداری می‌شوند. درم‌بخش تا کنون کتاب‌های متعددی را در زمینه تصویرسازی و کاریکاتور چاپ و منتشر کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به «بدون شرح» و «دفتر خاطرات فرشته ها» در ایران و کتاب کامبیز در ایتالیا اشاره کرد.

نمایشگاه داستان های بی پایان از روز جمعه، بیست‌وششم آذر در گالری سیحون 1 گشایش یافته است و نمایش آثار تا هشتم دی ماه ادامه خواهد داشت برخی از آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه (برای نمایش بهتر تصاویر بر روی آن‌ها کلیک کنید):

گالری سیحون

گالری سیحون (1) | به نشانیِ تهران، خيابان وزراء، كوچه‌ی چهارم، شماره‌ی 11 | شماره تماس: 88711305 | ساعات بازدید: 16 الی 20 | * گالری سیحون (1) روزهای دوشنبه تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر