اثر الهه کشاورز

نمایشگاه انفرادی الهه کشاورز

گالری الهه از روز پنجم مهرماه میزبان نمایشگاهی ست از آثار مجسمه سازی الهه کشاورز. الهه کشاورز متولد ۱۳۶۱ در شیراز و دانش‌آموخته رشته‌های گرافیک و نقاشی ست. از نمایشگاه‌های پیشین او می‌توان به نمایشگاه انفرادی نقاشی در گالری بهزاد (۱۳۹۲) و نمایشگاهی گروهی در گالری گلستان (۱۳۹۸) اشاره کرد. نمایش مجسمه‌های الهه کشاورز تا پانزدهم مهر ماه در گالری الهه ادامه خواهد داشت. در استیتمنت این نمایشگاه می‌خوانیم:

کلمات، نقوش و معانی در طول دورانهایی که سپری میکنند دستخوش تغییرات مفهومی شده اند. نقوش بار معنایی را با خود حمل میکنند که یادآور قرنها تجربه زیست شده  پدیدآورندگانشان در اعصار مختلف است که گهگاه دچار دگرگونی  هم می شوند. هر انسانی طی فرایند رشد ( به فراخور نگاه خود ) چیزی را از آنها برگرفته و چیزی را برنهاده. بدین جهت لایه لایه های مواد ترکیبی و سایه روشنهای رنگ و خاک ، جزئی از بیان مفاهیم در مجسمه های من گردیده اند. باشد که ما نیز بر این معنا بیفزاییم. برگیریم و بیفزاییم و میراث گذاریم آنگونه که شایسته آنست.

بیانیه نمایشگاه انفرادی مجسمه سازی الهه کشاورز در گالری الهه
گالری الهه | elahe gallery

گالری الهه | به نشانی تهران، بلوار آفریقا، انتهای خیابان گلفام (سمت راست) بن‌بست امینی، پلاک 3 | شماره تماس: 22054128-021 ، 26202611-021 | ساعات بازدید: 16 الی 20 | * گالری الهه روزهای چهارشنبه تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر