تجربه | ابراهیم وفایی

تجربه

گالری کاوه از روز جمعه، سیزدهم مرداد ماه میزبان نمایشگاهی ست با عنوان «تجربه»؛ نمایشی از آثار نقاشیخط ابراهیم وفایی. ابراهیم وفایی درباره آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه «تجربه» می‌گوید: “آنچه را نظاره‌گر هستید، حاصل تلاش من در محضر جناب استاد بهزاد بزرگی می‌باشد و خوشحالم که در این راه از بن‌مایه خط‌شریف معلی [با مبدع گرانقدری به‌نام استاد حمید عجمی] و آموزش در محضر پربار استاد عزیزم جناب آقای محسن ابراهیمی بهره فراوان برده‌ام”.

“این تجربه اگر چه ساده به نظر می‌آید” اما توانست دوستی‌هایی با ارزش برایم بیافریند و آموختن‌های بسیار برایم بهمراه داشته باشد. تجربه از زمانی شکل گرفت که تقدیر بهمراه رفاقتی کمیاب، دستم را در دست استادی پاکدل، بزرگوار و توانا نهاد تا بتوانم نگاهی نو به هنر خوشنویسی داشته باشم. این مجموعه که در آن خوشنویسی را با ترکیب بندی مدرن و آبستره آمیخته‌ام، با اینکه دارای چرخش و فضاسازی متفاوت است اما سعی بر آن داشته‌ام که به مقررات و اصول سنتی نیز پایبند و مقید باشم.
از بیانیه نمایشگاه «تجربه» | ابراهیم وفایی

نمایشگاه «تجربه» تا هجدهم مرداد ماه در محل گالری کاوه به نشانی شریعتی، ظفر، انتهای خیابان فرید افشار، دولتشاد غربی، پروین، تایباد پلاک 26 از ساعت 16 الی 20 ادامه خواهد داشت.