نمایشگاه «اردیبهشت سرد» - گالری سایه

اردیبهشت سرد

اردیبهشت سرد عنوان نمایشگاهی ست از نقاشی‌های فرناز شعار که از روز جمعه، دهم دی ماه در گالری سایه گشایش خواهد یافت. فرناز شعار متولد 1360 در تهران و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی ست. اردیبهشت سرد چهارمین نمایشگاه انفرادی شعار است که پیش از این سه نمایشگاه انفرادی را در گالری شیرازی (1387 و 88) برگزار کرده و در نمایشگاه‌های گروهی متعددی شرکت کرده که از جمله‌ی آنها می‌توان به نمایشگاه «چهره‌های جدید» در گالری janet لندن (2011) اشاره کرد.

زمانی که منتظر معجزه‌ای هستیم چنگ بر ریسمان طبیعت می‌زنیم، به آسمان نگاه می‌کنیم و یا به چشم‌های انسان‌هایی که سر راه زندگی‌مان قرار می‌گیرند خیره می‌شویم شاید نور امید به زندگی‌مان ببخشند. اما در یک ماه و روز و ساعت و دقیقهای معین غم به شادی و شادی به غم بدل می‌شود. دو موجود که به همدیگر عشق می‌ورزند و در یک گاه چرخه‌ی طبیعت و جبر حاکم سبب جدایی می‌گردد، اتفاقی بس غم انگیز است.
مجموعه ی حاضر انعکاس یک رؤیاست که زمانی حقیقت داشت و من “قدرش را ندانستم”.

نمایشگاه اردیبهشت سرد تا روز چهارشنبه، پانزدهم دی ماه در گالری سایه ادامه خواهد داشت. برخی از آثار به نمایش درآمده (برای مشاهده بهتر و دیدن تصاویر در ابعاد کامل بر روی آن‌ها کلیک نمایید):

گالری سایه

گالری سایه | به نشانی کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک 21 | شماره تماس: 88827886-021 | ساعات بازدید: شنبه تا چهارشنبه (11-18) – روزهای افتتاحیه (17-21) | * گالری سایه روزهای پنج‌شنبه تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر