نمایشگاه «بر آب افتاده» | گالری سیحون 1

بر آب افتاده

گالری سیحون 1 از روز جمعه، سوم شهریور میزبان نمایشگاهی ست از  آثار عکاسی مهدی رضوی با عنوان «بر آب افتاده». مهدی رضوی متولد 1362، عکاس ، موزیسین و عضو انجمن ملی عکاسان ایران است. وی تاکنون 6 نمایشگاه انفرادی برگزار کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به انسان (گالری فروهر/1389)، گوشه‌ای برای تنهایی (گالری سیحون/1389) و آینه را به خاطر بسپار (گالری رضوان/1390) اشاره کرد. مهدی رضوی موفق به کسب جوایز متعدد بین اللملی نیز گردیده است از جمله :

– مقام سوم / پانزدهمین دوسالانه PHOTOGRAPHIC ART / چین 2013
– برگزیده نهایی / فستیوال URBAN PHOTOGRAPHER OF THE YEAR / انگلستان 2012
– نشان تقدیر / فستیوال SANTAFE PORTRAIT AWARD / ایالات متحده 2012
– مقام دوم / چهارمین دوره فستیوال KL PHOTO AWARD / مالزی 2012
– نشان طلای انجمن عکاسان ایتالیا / سیزدهمین دوسالانه FRANCESCO FORNO / ایتالیا 2010

اينجا دوربين عكاسى در مقام قلمى است براى سرايش اين اشعار، عكاس بيشتر و بيشتر شعر مى سرايد و اين فعل دشوارى ست. اينها حاصل نگريستن اند، حاصل امتداد چشمان و عبورشان از درون لنز در هستى، حاصل بى مكانى و بى زمانى اند و ما را به دنيايى زيباتر و آسوده تر از هياهوى شهر مى برند.
› یادداشت مهرداد افسری بر نمایشگاه «بر آب افتاده»

در نمایشگاه «بر آب افتاده» 11 اثر از مهدی رضوی تا تاریخ پانزدهم شهریور در گالری سیحون 1 به نمایش در می‌آید. برخی از آثار (برای دیدن بهتر تصاویر بر روی آنها کلیک نمایید):

گالری سیحون

گالری سیحون (1) | به نشانیِ تهران، خيابان وزراء، كوچه‌ی چهارم، شماره‌ی 11 | شماره تماس: 88711305 | ساعات بازدید: 16 الی 20 | * گالری سیحون (1) روزهای دوشنبه تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر