برنامه گالری آبی

از قضا سرکنگبین صفرا فزود!

«از قضا سرکنگبین صفرا فزود» عنوان نمایشگاهی ست از آثار نقاشی و کلاژ گروهی از هنرمندان که در گالری آبی به نمایش خواهد آمد. بهمن علی ایروانی، کاوه عزیزیان، فرزاد مجیدی، یاسمین اهری پور، نازنین اهری پور، پیمان کنجکاو و مهسا فرضی هنرمندانی هستند که آثار خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند. کاوه عزیزیان در این‌باره می‌نویسد:

پیش فرض‌ها ریشه در خاطرات جمعی و تجربیات زیستی ما دارند که المان‌هایی می‌شوند برای همه چیز؛ تعریف نسل‌ها، تمیز دادن گروه‌ها و پایگاه‌های اجتماعیِ شان و ما بی‌شک در مواجهه با تصویری که حامل این المان‌ها و نشان‌ها باشد، بدون تامل آنها را به جا می‌آوریم. حال چه می‌شود اگر این نشانه‌ها در زمان و مکان پیش فرض قرار نگیرند؟ چگونه است که این آشنایی دیرینه به این سرعت زدوده می‌شود؟ ذهن ما همیشه وقتی نتیجه مفروض از اتفاق واقعه را دگرگون شده می‌یابد، آن‌را امری غیر عادی تلقی می‌کند و این تلقی حد نرمال، مرز بین عادی و غیر عادی و حتی عقل و جنون را شکل می‌دهد. ولی باید پذیرفت که همیشه همه چیز آنطور که قرار است باشد نیست…گاهی اوقات سرکنگبین صفرا می‌افزاید!

› از بیانیه نمایشگاه

از قضا سرکنگبین صفرا فزود از روز جمعه هفتم اسفندماه در گالری آبی گشایش خواهد یافت و تا تاریخ بیست‌ویکم اسفند نیز ادامه دارد.

گالری آبی

گالری آبی | به نشانیِ تهران، خیابان دولت، خیابان دیباجی جنوبی، روبروی پارک ارغوان، ابتدای کوچه مژگان، پلاک 41 | شماره تماس: 22555388 | ساعات بازدید: 16 الی 20 | * گالری آبی شنبه‌ها تعطیل است. ›› اطلاعات بیشتر