گشایش گالری تام

به مناسبت گشایش گالری تام

مجید فعال و هاجر رهگذر به مناسبت گشایش گالری تام در اصفهان برگزار می‌کنند؛ نمایشگاه نقاشی از آثار هنرمندان ثمیلا امیرابراهیمی، علیرضا باقی، طهمورث بهادرانی‌، پری حکیم، فریبا فرقدانی و یعقوب عمامه پیچ از روز بیست‌وچهارم خرداد همزمان با گشایش گالری تام برگزار می‌شود و تا دهم تیر ماه ادامه می‌یابد.

امروز گالری تام با رویکرد حمایت از عرصه ی هنر این مرز و بوم، به خصوص اصفهان و همسو شدن با جریان های تجسمی معاصر آغاز به کار می کند. تام به دنبال حلقه ی ارتباطی بین هنرمند و مخاطب و ایجاد فضایی سالم و سازنده در تلاش است تا بسترهای مناسبی برای تولید و عرضه ی آثار هنری فاخر فراهم کند. گالری تام اولین نمایشگاه خود را با نمایش آثار هنرمندانی همچون : ثمیلا امیرابراهیمی، علیرضا باقی، طهمورث بهادرانی، فریبا فرقدانی، پری حکیم، یعقوب عمامه پیچ آغاز می نماید.
امید است با همراهی شما عزیزان در ارتقاء هنر اصفهان سهیم باشیم.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا دهم تیرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ به محل گالری تام واقع در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، کوچه کلیسا وانک (۱۹)، رو به روی دانشگاه هنر مراجعه نمایند. گالری روزهای سه شنبه و جمعه های غیر از افتتاحیه تعطیل است (تلفن: ۳۶۲۹۵۱۸۹).