اسامی هیأت داوران و انتخاب آثار

فرح اصولی

فرح اصولی متولد به سال ۱۳۳۲ در زنجان و نقاش معاصر ایرانی است. وی دیپلم نقاشی را از هنرستان زیبای دختران و لیسانس گرافیک را از دانشکده هنرهای زیبا اخذ کرده است. از فعالیت‌های وی می‌توان به برگزاری نمایشگاه‌های انفرادی در ایران، آلمان و امریکا، سوابق تدریس و دبیری نمایشگاه و دو سالانه‌های نقاشی اشاره کرد. سبک نقاشی‌های فرح اصولی ترکیبی از نقاشی مدرن و مینیاتور ایرانی ست. مضمون کارهای این نقاش برگرفته از مسائل اجتماعی زنان، اشعار و ادبیات فارسی و تاریخ هنر ایران و جهان است. آثاری از فرح اصولی در مجموعه موزه متروپولیتن نیویورک، موزه لکما و موزه هنر مدرن لوس آنجلس، موزه بریتانیا و موزه هنرهای معاصر تهران نگهداری می‌شوند.

علی ندایی

علی ندایی متولد ۱۳۳۶ در آبادان و فوق لیسانس نقاشی از دانشگاه هنر تهران است. ندایی طراحی و نقاشی را از سال ۱۳۶۲ و از زمان ورود به دانشکده هنر آغاز نمود. وی بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس در دانشگاه‌های ایران را داشته و در نمایشگاه‌های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته است.

فریدون امیدی

فریدون امیدی متولد به سال متولد ۱۳۴۶ در رودبار، کالیگرافر و نقاش معاصر ایرانی است. وی کارشناسی نقاشی را از دانشگاه آزاد تهران و کارشناسی ارشد نقاشی را از دانشگاه هنر تهران اخذ کرده است. امیدی عضو هیئت علمی گروه نقاشی دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین عضو پیوسته انجمن نقاشان ایران است.

تکتم فرمانفرمایی

تكتم فرمانفرمایی متولد ۱۳۵۱ در نهاوند، عضو هیئت علمی گروه مدیریت فرهنگی هنری دانشكده علوم اجتماعی و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است و دروس تخصصی در حوزه هنر را در رشته مدیریت فرهنگی و هنری تدریس می‌نماید. وی علاوه بر زندگی علمی و آكادمی به شكل حرفه ای به نقاشی و تدریس در این زمینه مشغول می باشد و تا بحال چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی را برگزار نموده است. تکتم فرمانفرمایی در اردیبهشت ۱۳۹۶ گالری فرمانفرما را در شهر تهران تاسیس و مدیریت آن را برعهده داشته است.

پویا آریان‌پور

پويا آريان‎پور (م. ١٣٥٠، تهران) دانش آموخته‎ى مقطع كارشناسی ارشد در رشته‎ى نقاشى در دانشگاه آزاد تهران است. فعالیت آریان‎پور از هنر نقاشی شروع شده و در هنرهای مجسمه‎سازی، اینستالیشن، ویدیو و هنر محیطی ادامه پیدا کرده است.او به مفاهیم کلی توجه دارد و زبان و بیانش سمت و سوی فلسفی دارد. او در سال ۱۳۷۹ برنده پنجمین دوسالانه نقاشی تهران و در سال ۱۳۸۱ برنده دومین دوسالانه نقاشی معاصر جهان اسلام شده است. میل به گویش انتزاعی در او بسیار است، او به نمادهای فرهنگی و فنون هنریِ ایران می‎پردازد و آن را چون دستمایه‎ای در جهت زبان انتقادی وضع می کند. او همچنین کارگردان فیلم‎های کوتاه متعددی از هنرمندانی چون فریده لاشایی، نصرت الله مسلمیان، رعنا فرنود، منوچهر معتبر و هرمز انصاری بوده است. برگزاری نمایشگاه‎های داخلی و خارجی بسیاری در کارنامه اوست. او به عنوان استاد و سخنران، از سال ۱۳۷۶ در داخل و خارج از ایران مشغول به کار است.

فریدون فربود

فریدون فربود (متولد  مهرماه ۱۳۵۷) کیوریتور، مدیر هنری، عضو انجمن عکاسان ایران، دانش‌آموخته رشته گرافیک در مقطع کارشناسی دانشگاه سوره و رشته عکاسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه هنر است. وی فعالیت حرفه ای و هنری خود را از سال ۱۳۷۷ شروع نموده و تا کنون در بیش از ۱۵ نمایشگاه گروهی و انفرادی شرکت داشته و در  بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی به عنوان کیوریتور و مدیر هنری در داخل و خارج از ایران حضور داشته است. فریدون فربود همچنین بنیانگذار جشنواره بین المللی هنر برای صلح است و دبیری آن را نیز برعهده داشته است.

تمامی حقوق برای سالانه آرت‌پی محفوظ است