در همین نزدیکی | پگاه محمدی | گالری فردا

در همین نزدیکی

در همین نزدیکی عنوان نمایشگاهی ست از نقاشی‌های پگاه محمدی که از روز جمعه، چهاردهم شهریور در گالری فردا به نمایش در خواهد آمد. پگاه محمدی متولد 1360 و فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی برق است. او پیش‌تر نمایشگاه انفرادی دیگری را در سال 95 در گالری نگاه نو اصفهان برگزار کرده است و «در همین نزدیکی» دومین نمایشگاه انفرادی این هنرمند است. محمدی همچنین تا کنون در نمایشگاه‌های گروهی متعددی از جمله در پاریس (2017) و رم (2017) شرکت کرده است.

آنچه در دورترین و کورترین نقطه ذهنمان به دنبال آنیم ، در سطحی ترین لایه وجودمان نشسته است . اما گویی انسان از حقیقت خویش فراریست و در تودرتوی وجودش در تقلای یافتن « دیگری امن » است ، موجودی تحسین برانگیز !
پذیرش آنچه هستیم به واقع پیدا کردن فضای خویش « در همین نزدیکی » است . من در این مجموعه نزدیکترین فضاهایی که انسان با آن ملموس است را با ساده ترین نگاه به تصویر کشیده ام و بر این باورم که تنها با پذیرش خویش « چه نزدیک پیدا می کنیم دور دست ها را …
› بیانیه‌ی نمایشگاه «در همین نزدیکی»

نمایشگاه در همین نزدیکی تا روز پنج‌شنبه، بیستم مهرماه در گالری فردا ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت 16 الی 20 به آدرس خیابان کریم‌خان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی 6، پلاک 2، گالری فردا مراجعه نمایند.

 برای تماشا و خرید آثار این هنرمند بصورت آنلاین به اینجا › صفحه پروفایل پگاه محمدی در آرت شاپ مراجعه نمایید.

به اشتراک گذاشتن در:
پگاه محمدی | گالری فردا | 14 الی 20 مهر
When: -
Where: گالری فردا
هفت تیر Tehran Tehran Province Iran