نمایشگاه «آتیش داری؟» - پیمان هوشمندزاده- گالری ag - گالری ای جی

آتیش داری؟

گالری Ag این روزها مجموعه آثار اخیر پیمان هوشمندزاده را با عنوان «آتیش داری؟» به نمایش گذاشته است. پیمان هوشمندزاده متولد 1348 در تهران و فارغ‌التحصیل رشته‌ی عکاسی ست و پیش از این 12 نمایشگاه انفرادی دیگر را نیز برگزار کرده است که از آن جمله می‌توان به تسیان (گالری اعتماد | 1393) و سبیل (گالری اثر | 1386) اشاره کرد.

هوشمندزاده یکی از هنرمندان و نویسندگان تحسین شده ایرانی است که تا کنون برنده جوایز متعددی بوده و در نمایشگاه های بین المللی شرکت داشته است.  دو کتاب عکس به نام «۱۰۰» و «اهل اسب» از او منتشر شده است.
› منبع: وبسایت گالری ای جی

«آتیش داری؟» مجموعه ای از نوزده عکس از تصاویر قوطی کبریت های ایرانی دهه‌ی چهل و پنجاه است.  تصاویری از چهره‌ها و قهرمانان سرشناس غربی و شعارهای اجتماعی‌ای که نماد تبلیغات سیاسی آن دوران بودند و قصد گسترش سبک و شیوه‌ی زندگی «غربی» را داشتند؛ حرکتی که اکنون با شکست مواجه شده است. پیمان هوشمندزاده  در مجموعه‌ی اخیر خود به مستندسازی اشیاء روزمره و نمایش هویت طبقه ی متوسط ایرانی پرداخته است. نمایشگاه «آتیش داری؟» از روز شنبه، بیست و جهارم مهر ماه در گالری Ag (اِی جی) گشایش یافته و نمایش آثار تا تاریخ بیست وششم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

گالری ای جی

گالری اِی‌جی | به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، خیابان پسیان، پلاک3 | شماره تماس: 26851748-021 | ساعات بازدید: شنبه تا چهارشنبه (12 الی 20)- پنج‌شنبه و جمعه (16 الی 20) ›› اطلاعات بیشتر