فراخوان جشنواره دانشجویی ژکال

فراخوان جشنواره ژکال

دانشجویان گرامی برای ثبت نام در سومین جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال ابتدا می بایست به سایت www.jokalfestival.com مراجعه نموده و پس از پر کردن فرم ثبت نام، آن را به همراه تصویر آثار خود ( حداکثر ۳ اثر ) و عکس گواهی اشتغال به تحصیل ارسال نمایند.

مقررات جشنواره و شرایط شرکت دادن آثار:
– موضوع آزاد می باشد.اثر می تواند نقاشی ، چاپ دستی ، کلاژ یا طراحی باشد.
– ابعاد : حداکثر ضلع هر اثر با احتساب قاب ترجیحا ۲۰۰ سانتی متر باشد.
– زمان خلق اثر مربوط به دو سال اخیر باشد.
– در صورت چند لته ای بودن اثر ، تعداد لت های آن مشخص شود.

شرایط ارسال تصاویر:
.- فرمت RGB-jpg باDPI 150 (حداکثرتا 1MB)
– شرکت کنندگان الزاما می بایست دانشجوی یکی از موسسات آموزش عالی ، وزارت علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد باشند .
– تمامی دانشجویان رشته ی نقاشی که حداکثر یک سال از تاریخ پایان نامه آن ها می گذرد می توانند در بخش غیر رقابتی نمایشگاه شرکت نمایند .
– آثار راه یافته به نمایشگاه در صورت تمایل خالق اثر به فروش می رسند .
– آثار ارسالی راه یافته به مرحله ی دوم داوری باید به گونه ای باشند که قابلیت نصب ( سیم ، قاب ، بوم ديپ و غيره ) و ارائه در نمایشگاه را داشته باشند .
– حق چاپ تصاویر آثار ارسالی در بروشور ، کاتالوگ و … برای دبیر خانه ی جشنواره و همچنین انجمن علمی نقاشی دانشگاه هنر تهران محفوظ می باشد .
.
مراحل داوری:
-مرحله ی اول داوری از روی تصاویر آثار انجام می گیرد و به منظور تحویل اصل اثر در صورت راه یافتن به مرحله ی دوم داوری با خالق آن تماس گرفته می شود . همچنین اسامی برگزیدگان مرحله ی اول داوری در اسفند ماه در سایت جشنواره اعلام می گردد .
– مرحله ی دوم داوری از روی اصل آثار انجام می شود و آثار انتخابی به نمایشگاه راه می یابند .
– در مرحله ی سوم داوری بنا به انتخاب هیئت داوران ، نفرات برتر و برگزیده مشخص شده و در روز اختتامیه معرفی می گردند و به ترتیب جوایز نقدی و غیر نقدی به آن ها اهدا می شود .

دبیر خانه:
خیابان انقلاب ( از شرق به غرب ) ، قبل از تقاطع خیابان ولیعصر ( ع ) ، کوچه ی بالاور ، ساختمان معاونت فرهنگی و هنری دانشگاه هنر ، دبیر خانه ی جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال
زمان نمایشگاه: بهار۱۳۹۷

به اشتراک گذاشتن در:

When: -
Where:
Tehran Tehran Province Iran