آرت گالریز | آگاهی از برنامه گالری ها و نگارخانه ها

آرت گالریز

آرت گالریز وبسایتی هنری ست که به معرفی برنامه‌ گالری ها و نگارخانه های شهر تهران می‌پردازد.  در تهران بیش از سیصد گالری و نگارخانه ثبت شده وجود دارد که البته اکثرا فعال نبوده و یا بصورت مقطعی فعالیت می کنند. آرت گالریز از طریق اطلاع رسانی برنامه گالری ها و نگارخانه ها و معرفی نمایشگاه های هنری در حوزه هنرهای تجسمی سعی نموده ست تا به بهبود فضای هنری شهر تهران کمک نماید.

برنامه گالری ها و نگارخانه ها

در صفحه آغازین وبسایت آرت گالریز جدید ترین نمایشگاه های در حال برگزاری در گالری ها و نگارخانه ها معرفی می گردند. صفحه افتتاحیه، به برنامه افتتاحیه گالری ها اختصاص دارد که بطور مرتب به روز رسانی می گردد. علاقه مندان می توانند از طریق این صفحه به راحتی و در یک نگاه برنامه افتتاحیه و گشایش نمایشگاه ها در گالری ها و نگارخانه ها را مشاهده نمایند. افتتاحیه گالری ها معمولا در روزهای پایانی صورت می گیرد.

افتتاحیه گالری گشایش نمایشگاه نگارخانه

آگاهی از برنامه افتتاحیه گالری ها و گشایش نمایشگاه ها

همچنین در قسمت تقویم روز مخاطبان می توانند از برنامه گالری ها و نگارخانه ها در همان روز آگاه شوند. تقویم روز، تمامی نمایشگاه های هنری که در گالری ها و نگارخانه های تهران در روز جاری را به اجمال در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

برنامه گالری ها و نگارخانه های تهران

برنامه گالری ها و نگارخانه های تهران

گالری های تهران

صفحه گالری های تهران که از طریق منوی بالای سایت در دسترس است، گالری ها و نگارخانه های موجود در تهران را معرفی می کند. گالری ها بر روی نقشه جانمایی شده اند و هر گالری یا نگارخانه صفحه اختصاصی خود را دارا می باشد که به ارائه توضیحات و تاریخچه مختصری از گالری ها به همراه اطلاعات تماس و ساعات بازدید و نیز نمایشگاه های برگزار شده و یا در حال برگزاری در آن گالری اختصاص دارد.

برنامه گالری ها را دنبال کنید.
آرت گالریز در شبکه های اجتماعی به معرفی برنامه گالری ها و نگارخانه ها و نمایشگاه های هنری می پردازد.

[wp-svg-icons icon=”twitter-2″ wrap=”i”]     [wp-svg-icons icon=”facebook-2″ wrap=”i”]     [wp-svg-icons icon=”google-plus-3″ wrap=”i”]